ulink6 (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: File path
ur: فائل پاتھ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: settings
ur: ترتیبات

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Path
ur: پاتھ
