uLogin (advanced version) (6.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Comment form
da: Kommentarformular

en: User login form
da: Login-formular

en: User registration form
da: Brugerregistrering

en: Country
da: Land

en: Main
da: Primær

en: Email
da: E-mail

en: Widget type
da: Widget-type

en: Advanced
da: Avanceret

en: Phone
da: Telefon

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Nickname
da: Kælenavn

en: Identity
da: Identitet

en: Gender
da: Køn

en: Birthday
da: Fødselsdato

en: Token
da: Symbol

en: Photo
da: Foto

en: Other settings
da: Andre indstillinger

en: User login block
da: Bruger login-blok

en: Authentication provider
da: Godkendelse
