uLogin (advanced version) (6.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Comment form
ar: نموذج التعليق

en: Country
ar: الدولة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Widget type
ar: نوع الويدجة

en: Advanced
ar: متقدم

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Identity
ar: هوية

en: OpenID
ar: المعرف المفتوح (OpenID)

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب
