uLogin (advanced version) (6.x-1.0-rc4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Comment form
mr: टिपण्णी अर्ज

en: User registration form
mr: सदस्य नोंदणी अर्ज

en: Country
mr: देश

en: Main
mr: मुख्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Flickr
mr: फ्लिकर

en: Phone
mr: दूरध्वनी
