uLogin (advanced version) (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Comment form
sv: Formulär för kommentar

en: User login form
sv: Inloggningsformulär för användare

en: User registration form
sv: Formulär för användarregistering

en: Country
sv: Land

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: Email
sv: E-post

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Advanced
sv: Utökad

en: Phone
sv: Telefon

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: City
sv: Stad

en: Identity
sv: Identitet

en: Gender
sv: Kön

en: Birthday
sv: Födelsedag

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Photo
sv: Foto

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: User login block
sv: Block för användarinloggning

en: Authentication providers
sv: Autentiseringsleverantörer

en: Authentication provider
sv: Autentiseringsleverantör
