uLogin (advanced version) (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Email address
is: Netfang

en: Comment form
is: Athugasemdaform

en: Country
is: Land

en: User
is: Notandi

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Photo
is: Mynd
