uLogin (advanced version) (6.x-1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Account settings
mg: Ny mombamomban'ny kaonty
