uLogin (advanced version) (6.x-1.3) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Real name
ro: Nume real

en: Email address
ro: Adresă email

en: Comment form
ro: Formularul de comentariu

en: User login form
ro: Formular de logare

en: Country
ro: Ţară

en: User
ro: Utilizator

en: Widget type
ro: Tip control

en: Advanced
ro: Avansat

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Identity
ro: Identitate

en: Birthday
ro: Data nașterii

en: Token
ro: Simbol

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: Authentication provider
ro: Furnizor autentificare
