uLogin (advanced version) (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Real name
ur: حقیقی نام

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Comment form
ur: تبصرہ کا فارم

en: Country
ur: ملک

en: User
ur: صارف

en: OpenID
ur: اوپن آئی ڈی)OpenID(
