uLogin (advanced version) (6.x-1.3) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Comment form
sk: Formulár pre komentáre

en: User registration form
sk: Formulár pre registráciu používateľa

en: Country
sk: Krajina

en: User
sk: Používateľ

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: User login block
sk: Prihlasovací blok
