Ultimate Cron (6.x-1.6-rc1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: List
pl: Lista

en: Log
pl: Dziennik

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: settings
pl: ustawienia

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Module
pl: Moduł

en: Never
pl: Nigdy

en: N/A
pl: niedostępne

en: General
pl: Ogólne

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Cron settings
pl: Ustawienia demona cron

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Function
pl: Funkcja

en: Rules
pl: Reguły

en: Running
pl: Uruchomione

en: Run
pl: Uruchom

en: Errors
pl: Błędy

en: Starting
pl: Rozpoczynanie

en: View and manage cron table
pl: Przeglądaj i konfiguruj tabelę crona

en: No errors
pl: Brak błędów

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: No information
pl: Brak informacji

en: Import configuration
pl: Importuj konfigurację

en: Simultaneous connections
pl: Jednoczesne połączenia

en: Default rule
pl: Domyślna reguła

en: Clean up logs older than X seconds
pl: Wyczyść logi starsze niż X sekund
