Ultimate Cron (6.x-1.8) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: List
fil: Listahan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: All
fil: Lahat

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda

en: Cron
fil: Kuron
