Ultimate Cron (6.x-1.8) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Status
pt: Estado

en: List
pt: Lista

en: Log
pt: Registo

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Logs
pt: Registos

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Import
pt: Importar

en: settings
pt: configurações

en: Schedule
pt: Agenda

en: All
pt: Todos

en: Module
pt: Módulo

en: Never
pt: Nunca

en: Success
pt: Sucesso

en: N/A
pt: N/D

en: General
pt: Geral

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Cron settings
pt: Configurações do Cron

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Duration
pt: Duração

en: Function
pt: Função

en: Rules
pt: Regras

en: Errors
pt: Erros

en: Thresholds
pt: Limites

en: Unlock
pt: Desproteja

en: No information
pt: Não existe informação

en: Import configuration
pt: Importar configuração
