UMapper (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Password
af: Wagwoord
