UMapper (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Password
be: Пароль

en: API Key
be: Ключ API
