UMapper (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Password
bs: Lozinka
