UMapper (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Password
ca: Contrasenya
