UMapper (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Password
cs: Heslo
