UMapper (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Password
cy: Cyfrinair
