UMapper (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Password
eu: Pasahitza
