UMapper (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Password
hi: कूटशब्द
