UMapper (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Password
jv: Sandhi
