UMapper (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Password
kk: Құпиясөз
