UMapper (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: API Key
lt: API raktas
