UMapper (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Password
pl: Hasło

en: API Key
pl: Klucz API
