UMapper (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Password
ru: Пароль

en: API Key
ru: Ключ API
