UMapper (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Password
sl: Geslo
