UMapper (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Password
sq: Fjalëkalimi
