UMapper (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Password
sr: Лозинка
