UMapper (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Password
te: సంకేతపదం
