UMapper (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Password
is: Lykilorð

en: API Key
is: API Lykill
