UMapper (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Password
sv: Lösenord

en: API Key
sv: API-nyckel
