UMapper (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Password
th: รหัสผ่าน
