UMapper (6.x-2.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: View
bg: Прегледай
