UMapper (6.x-2.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: View
da: Vis

en: API Key
da: API-nøgle

en: Stats
da: Statistik
