UMapper (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: View
et: Kuva
