UMapper (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: View
fa: مشاهده

en: Stats
fa: وضعیت
