UMapper (6.x-2.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: View
hr: Pregled
