UMapper (6.x-2.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: View
mn: Харах
