UMapper (6.x-2.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: View
mr: बघा
