UMapper (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: View
nl: Weergeven

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Stats
nl: Statistieken
