UMapper (6.x-2.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: View
nn: Sjå på
