UMapper (6.x-2.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: View
oc: Veire

en: Stats
oc: Estatisticas
