UMapper (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: View
ro: Afișează

en: API Key
ro: Cheie API

en: Stats
ro: Statistici
