UMapper (6.x-2.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: View
se: Čájet
