UMapper (6.x-2.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: View
ta: பார்
