UMapper (6.x-2.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Password
ug: پارول

en: View
ug: كۆرۈنۈش
