UMapper (6.x-2.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: View
vi: Xem
