UMapper (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: View
ar: عرض
