UMapper (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: View
hu: Megtekintés

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Stats
hu: Statisztika
